Ludia Forums

Rise of Berk players

Ráda bych byla v kontaktu s hráči Rice of Berk, ale jsem PC lama, mám s tím velké potíže. Tímto se všem omlouvám a doufám, že mne pochopí a pomohou mi. Jinak všem přeji hodně zdraví, štěstí a vše nejlepší, co je k hezkému životu třeba. Hlavně ať zmizí nenáviděný covid a my jsme opět svobodní. :+1::heart::heart::heart:

[Mod Edit]

Translated From Czech

“I would like to be in contact with Rice of Berk players, but I’m a PC lama, I’m having a lot of trouble with that. I apologize to everyone and I hope that they will understand me and help me. Otherwise, I wish everyone good health, happiness and all the best that is needed for a nice life. Especially let the hated covid disappear and we are free again… :+1::heart::heart::heart:

Unfortunately, our forums are currently only in English; we have translated your post using Google Translate. In the future, please remember to include an English translation.

1 Like

Nevím proč,ale píše mi to s chybami. Snad to bude k pochopení. :pray:

1 Like
Translated From Czech

“I don’t know why, but he writes it to me with mistakes. Hopefully it will be understandable. :pray:

Unfortunately, our forums are currently only in English; we have translated your post using Google Translate. In the future, please remember to include an English translation.

2 Likes

Thank you very much, I will to write in English language. I wish you all good in new year 2021.

2 Likes